Bu Yılın En Çok Kazandırması Beklenen Kripto paraları Sıraladık

Geçtiğimiz yıllarda kripto para konusunda pek çok önemli gelişmeler yaşandı. Gün geçtikçe popülerliği artan kripto paralar ile çeşitli yatırımlar gerçekleştiriliyor. Geride bıraktığımız yılların yanı sıra birçok kişi 2019 kripto para görüşleri ve yatırımı konusunda hangi kripto paraların avantajlı olacağını tartışıyor.

En Çok Kazandırması Beklenen Kripto Paralar

En Çok Kazandırması Beklenen Kripto Paralar

2019 Yılında Çok Kazandıracak Kripto Paralar Nelerdir?

2018 kripto paralar için oldukça iddialı ve önemli bir yıldı. 2019 senesinde de hangi kripto paraların kazandıracağı adeta umut vaat eden paraların neler olduğu tahmin edilebiliyor. İşte bu paralar.

1. EOS

EOS diğer kripto paralarında kullanıldığı teknoloji ile benzer olmaktadır. Üstün bir proje olan Steem kurucusu tarafından hazırlanan Dan Larimer buluşu olarak bilinmektedir. Önemli bir yere sahip olan EOS’un en belirgin özelliği ise başka bir kripto para olan Ethereum’un Network alanında eksik olan parçalarını gidermeyi başarmasıdır.

2019 kripto paralar arasında sıkça karşımıza çıkacak olan EOS, veritabanı ile birlikte hesap yönetimi konusunda da geliştirici bir hizmet ortamı sağlamıştır. EOS blockchain tarafından yapılan tüm işlemler ücretsiz olmaktadır.

Avantajları, EOS’ da bulunan ICO göz önünde olduğunda Ethereum’dan daha iyi olmaktadır. Maliyetinde ise en aza indirmek amaçlanmaktadır.

2. ETHEREUM

İstatiksel değerleri incelendiği takdirde sizin için yatırıma uygun olup olmadığını anlayabilirsiniz. Ethereum sayesinde Casper protokolünde ilk sürümü gerçekleştirdi. Kullanılacak bu protokol sayesinde Ethereum daha güvenli bir hale geliyor. Bu kripto paranın 2019/2020 senelerinde de popülerliğini koruyacak gibi duruyor.

Avantajları, Ethereum kripto para piyasasın en güveniliridir ve oldukça büyük bir kullanım kitlesine sahiptir.

3. BİTCOİN

Bitcoin şüphesiz herkes tarafından en çok tercih edilen kripto paradır. Bütün piyasayı inceleyecek olursak yüzde 40 üzerinde büyük bir payı bulunmaktadır. Tüm kripto paralar içerisinde 2019 senesinde Bitcoin seçerek yatırım yapmak en idealidir. Özellikle gerçekleşen Bitcoin ile Bitcoin Cash olarak iki adet yeni birim oluşturuldu. Böylece Bitcoin ile yatırım yapanlara 2 kat fazla kazanma imkânı doğdu. En büyük avantajı ise Btcoin kullanarak paranızı sadece sizin kontrol etmenizdir. Aynı zamanda Bitcoin kişisel bilgileriniz sisteme kaydetmez böylece güvenli bir kullanım sunar.

2019 Kripto para tercihi konusunda son olarak şunu diyebiliriz, hangisini seçerseniz seçin büyük karlar elde edeceksinizdir. 2019 yılı kripto paralar için harika bir yıl olacaktır. Son bilgilere göre kripto para alanında sektör büyüme kaybedecektir, denmiştir. Böylece kripto paraya yatırım yaparak kazanma olanağınız daha da artış gösteriyor.

 

Sonuç olarak, yatırımcılar için şunu söylemek gerekir. Hatalar kaçınılmazdır, ancak ne kadar kayıp veya kazançla devam edeceğiniz bir seçimdir. Kaybetmeyi kabullenebileceğiniz miktardan daha fazla yatırım yapmamaya özen göstermek bir yatırımdaki en iyi başlangıç olacaktır.

Eğer sizde yatırım yapmak istiyorsanız, kazanmayı da kaybetmeyi de göz önünde bulundurmak sizin menfaatinize olacaktır.

6 Comments

  1. Gkdmrx
  2. GencoHD
  3. Aialosx
  4. Ahmet Taş

Leave a Reply