Ek İş Yaparak Haftalık 500 ₺ Kazanmak

Tüm Dünya’da olduğu gibi Türkiye’de de işsizlik sorunu var. Bir hafta ek iş yaparak 500 TL kazanabileceğiniz işler bulunuyor. Listede sizinde kendi becerinize ait yapacağınız işler bulunuyor. Bulunduğunuz bölge ve talep edilen iş fırsatlarını inceleyerek para kazanabilirsiniz.

Ek İş Yapmak İsteyenler

Ek İş Yapmak İsteyenler

Moto Kurye

Motosiklet ehliyetiniz varsa, moto kuryelik yapabilirsiniz. Günümüzde elektrikli bisikletler de kullanılmaya başlandı. Elektrikli bisiklet kullanımında ehliyet istenmiyor. Moto kuryelik yaparak günde en fazla 150 TL kazanmak mümkün.

Çevrenizde bulunan dönerci, pizzacı ve restaurantları ziyaret edin ve kuryelik yapmak istediğinizi söyleyin. Kuryelik için iş ilanlarını sahibinden, kariyer.net, yenibiris gibi platformları da inceleyebilirsiniz.

Özel Ders

Öğrencilere İngilizce, matematik, kimya, fizik, biyoloji ve müzik gibi konulara ait özel ders verebilirsiniz. Haftada 3 veya 5 öğrenciye özel ders vererek haftada 500 TL kazanabilirsiniz. Özel ders verdiğinizi çevrenizdeki insanlarla paylaşabilir ya da internette ilan vererek duyurabilirsiniz.

Özel Kuaförlük

Günümüzde pek kuaför salonları kalmadı. Birçoğu evlerde hizmet veriyor. Makyajı seviyorsanız, sosyal medya hesabınızdan paylaşım yaparak müşteri çekebilirsiniz. Sadece bir kişiye vereceğiniz hizmetten dolayı 150 ya da 200 TL kazanabilirsiniz.

Taksi Şoförlüğü

Yatırım yapıp taksi hattı alan kişiler, çalışacak şoför ararlar. Yaşadığınız şehirde taksi duraklarına telefon ederek iş bulabilirsiniz. Taksi şoförlüğü yapabilmek için B sınıfı ehliyete sahip olmanız gerekiyor. Taksi sahibi elde edeceğiniz gelirden size haftalık ya da aylık ücret öder.

Temizlik Personeli

Günümüzde çalışan yeni evli çift temizlik yapacak vakit bulamaz. Temizlik yapma bilgi ve becerisine sahipseniz, evlere gündelikçi olarak gidebilirsiniz. Temizlik şirketleri, kariyer.net, sahibinden ve yenibiris internet sitelerini inceleyerek günlük olarak iş bulabilirsiniz.

Tekstil Personeli

İstanbul, Ankara ve İzmir gibi büyük şehirlerde birden fazla tekstil firmaları bulunuyor. İş fazla olacağından dolayı çalışma süresi haftalıktır. İş bulmak için kariyer.net, sahibinden ve yenibiris internet sitelerini kontrol ederek iş bulabilirsiniz.

Pazarlama Personeli

Türkiye çapında hizmet veren firmalar çalışacak pazarlama personeli arıyorlar. Yapacağınız satışlara ait komisyon alırsınız. Pazarlama personeli arayan firmaları iş bulma sitelerinden bulabilirsiniz.

Mağaza Ve Cafe Personeli

Mağaza ve cafelerde sürekli personel değişir. Genellikle part time çalışılır. Günlük ve haftalık kazanç elde edebilirsiniz. İş bulmak için mağaza ve cafeleri ziyaret edebilirsiniz. Öğrenciler üniversite zamanlarında genellikle cafelerde part time olarak çalışır.

Anketör

18 yaşından büyük olanlar anketörlük işi yapabilir. Yapacağınız anket başına komisyon alırsınız.

Leave a Reply