İstanbul’da ve Türkiye’de 2019 Evde Ek İş Fırsatları

Sizde evde ek iş yaparak para kazanmak isteyenler için araştırdığımız bilgileri ve de ilanları bu sitemizde bulabilirsiniz. İlan vermek ve de İlan okumak tamamen ücretsiz. 2019 Evde Ek İş Fırsatları sizi bekliyor.

Evde Ek İş – 2019 Evde Ek İş Fırsatları

İstanbulda ve türkiyede ek iş fırsatları

İstanbul’da ve Türkiye’de ek iş fırsatları

Artık ek iş günümüzde her bireyin de ihtiyacı haline gelmiş bir durumdur. Sizin evde yapabileceğiniz işleri bulmanız da artık çok kolay. Sitemizdeki bilgileri okuyarak da evden nasıl güvenli para kazanacağınızı da öğreneceksiniz.

Peki ek iş türleri; evde ek bir iş için genel olarak kendinizi sınıflandırmanız da gerekmektedir. Örnek yeteneklerinize, mesleki bilginize göre de işler bakabilirsiniz.

Sitemizde ise mesleki ve de vasıfsız olarak yapılabilecek bir çok iş türü bulunmaktadır. Sitemiz sadece ek olarak yapılacak işlere odaklanmamıştır. Bu gelir türü de genellikle çok çeşitlidir ve tamamen sizin düzenli prensipli çalışmanıza bağlıdır. Sonucunda ise rutin 1 emeklinin yılda aldığı geliri de ayda alıyor gibi gelir de kazanabilirsiniz. Testleri yapılmış denenmiş ve de kazançları devam eden türleri de göstereceğiz.

Günümüzde İnternet üzerinden para kazanmak; bir çok farklı yöntemi olan işler de mevcuttur. Sitemiz içerisinde de yatırım yapmadan para harcamadan kazanç sağlayabileceğiniz bütün yöntemleride yayınlamaya çalışacağız.

Eve el işleri alabilirsiniz – eve şeker paketleme v.b el işleri alabilirsiniz.

Yorum kısmına adresinizi ve nasıl işler yapabileceğinizi yazarsanız iş verenler size ulaşacaktır.

Evde ek iş Fason olan İşler

Günümüzde fason işler yaparak da evden para kazanmak; İş yerlerinin dönemsel olarak da ek iş gücüne ihtiyaçları olmaktadır. Genel olarak da orta ölçekli firmaların da evlere ek iş olarak dağıttığı ürünlerin, temizlenmesi ve paketlenmesi, montajlanması gibi de el hızı ve de düzenle yapılabilecek işlerdir. Çok da uzun yıllar günümüze kadar da gelen bir iş türüdür. ( Küçüklüğümüzde ailelerimiz sakız paketleme işinden tutunda penye ve ip temizleme işine kadar da farklı ölçekleri bulunmaktadır.) Parça başı da olarak kazanç getirisi olan ek iş dalının da el hızınıza göre aylık ortalama olarak da 2000 TL kadar ek getirisi olabilir.

Tam zamanlı olarakda yapılacak işler için her ne kadar da iş bulamasalar kurumsal alanlardan da faydalanabilirsiniz sitemizde iş başvurusu yapabileceğiniz de kanun kapsamına uyum sağlayan firma ve de kurumların bilgilerine özel istihdam büroları sayfamızdan da ulaşabilirsiniz. Öncelikle de işkur kendi sitesinden CV oluşturmanız da sizin tam zamanlı iş aramak için bir başlangıç da yapmanızı sağlayacaktır. Ayrıca işkur ve de diğer online iş ilanları siteleri için de çok güzel bilgileri işkur’dan iş bulmanın yolları da sayfamızdan okuyabilirsiniz.

Ek iş fırsatları 2019

İstanbul, İzmir, Bursa, Kocaeli,Konya,Adana gibi illerde ek iş fırsatları için iş verenlerle iletişime geçiyoruz yorum yapan çoğu kişiye geri dönüş yapılacaktır.. Hepinizin ek iş bulma dileğiyle sağlıcakla kalın…

One Response

  1. sevgi

Leave a Reply