Kanada Yüksek Lisans

95

Yurtdışında yüksek lisans yapmak isteyen kişiler için en uygun seçeneklerden biriside Kanada yüksek lisans programlarıdır. Alternatif ülkelere kıyasla daha kaliteli eğitim ve Kanada Dolarının kur avantajıyla öğrencilere birçok fırsat sunar. Özellikle eğitim süresince yarım zamanlı, eğitim sonrasında tam zamanlı çalışma izni sunuyor olması en büyük avantajıdır.

Kanada Yüksek Lisans

Kanada'ya nasıl gidilir
 

Refah seviyesi ve yaşam kalitesiyle tanıdığımız Kanada, eğitim içinde ideal ülkelerden birisidir. Yüksek eğitim kalitesi bir yana dünyanın en prestijli üniversitelerinde eğitim alma fırsatına sahipsiniz.

Hem daha iyi bir gelecek, hem de yaşamınıza katacağı değerler ile benzersiz bir seçenek olarak karşımızda duruyor. Aynı zamanda CV’niz ve şahsınıza olacak katkının ne kadar büyük olacağının farkındasınız.

Aynı zamanda ekonomik eğitim fırsatı sunması, eğitim alırken yarı zamanlı, eğitim sonrası tam zamanlı çalışma izni vermesi eğitiminize ve yaşamanıza katacağı değerlerden sadece birisidir.

 

Kanada Yüksek Lisans Şartları

Belirtmekte fayda var ki; Diploma puanınız her ne olursa, olsun bir yüksek lisans programına katılma şansınız vardır.

  • Okulların, sizden istedikleri ilk şart yeterli İngilizce veya Fransızca dil bilgisidir. Dilerseniz Kanada dil okulu programlarına katılarak IELTS ya da TOEFL’a gerek kalmadan başvurabilirsiniz.
  • Kayıt tarihlerinde başvuru işlemleri gerçekleştirmelidir. Sizden istenilen evraklar tamamlanmalı, gerektiği tarihte okullara teslim edilmelidir. Merkezimiz üzerinden alacağınız danışmanlık hizmeti sayesinde bu işlemleri sizler adına gerçekleştiriyoruz.
  • Öğrencinin lisans mezunu yada son sınıf öğrencisi olması ve en düşük 3.00 ortalamasına sahip olması. Bununla ilgili olarak merkezimizle iletişime geçebilirsiniz.

 

Kanada Kültür Merkezi, 10 yılı aşkın deneyimi ve tecrübesiyle Kanada yüksek lisans programlarında öğrencilere birçok farklı seçenek sunar. Tezli ve tezsiz yüksek lisans başta olmak üzere hayallerinize giden yol için Kanada Kültür Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz. Detaylı bilgi almak için: https://www.kanadakulturmerkezi.com/kanada-yuksek-lisans/

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here