Soğuk Kış Günleri İçin Kombin Fikirleri

Kış aylarında içinizi ısıtacak kombin fikirlerine ihtiyaç duyuyorsanız doğru adrestesiniz. Birçok kişi için yaz aylarında rengarenk seçimleri bir araya getirmek kolaydır. Ancak söz konusu kış ayları olunca amaç hem şık görünmek, hem de sıcak tutacak parçaları bir araya getirmektir. Sizlere bu yazımızda soğuk kış günleri için kombin fikirleri sunacağız. Soğuk havalara inat içinizi ısıtmayı sağlayacak kombin önerileri ile tarzınıza tarz katabilirsiniz.

Soğuk Kış Günleri Giyim Kombini

Soğuk Kış Günleri Giyim Kombini

Soğuk havalarda kombin yaparken birkaç parçayı kullanmaktan çekinmeyin. Özellikle 2019 moda trendleri arasında yer alan kat kat giyinme trendini stilinize uyarlayabilirsiniz. Birkaç farklı parçayı üst üste giyerek hem modaya uyum sağlayabilir, hem de kendinizi soğuktan koruyabilirsiniz.

 

Kış İçin Kombin Önerileri

Günlük yaşamda sokak modasına kolayca uyum sağlamanıza yarayacak kış için kombin önerileri arıyorsanız işte sizlere kolay seçimler;

 

Pantolon ve Kazak

Birçok kişinin rahatlık açısından tercihi olan pantolon ve kazak kombini kış aylarının vazgeçilmez seçimidir. Kolay kombin fikrine ihtiyaç duyduğunuzda pantolon ve kazak kombini ile bere kullanarak 2019 sokak modası trendlerine uyum sağlayabilirsiniz. Özellikle yağmurlu havalarda bu tarz kombin seçeneklerinizi kısa botlarla cool bir tarza dönüştürebilirsiniz.

Oversized Kazak ve Hırkalar

Hem tarz, hem de sıcak bir kombine ihtiyaç duyuyorsanız yeni sezonda oversized parçalar oldukça trend. Oversized kazak ve hırkalar bu sezon bayanların en çok tercih ettiği kombin parçaları olacak. Özellikle jean pantolon, dar kesim kazak ve oversized hırka kombini ile şık görünmemek imkansızdır.

Büyük Beden Montlar

‘’Üzerimde emanet gibi duruyor’’ dediğiniz büyük beden montlarınızı kış için kombin fikirleri arasında mutlaka bulundurmalısınız. Yapacağınız kombin ne olursa olsun büyük beden montunuzu üzerinize alarak tüm kusurları kapatmayı başarabilirsiniz. Özellikle desenli mont modelleri sezonun en beğenilen kombin parçalarından oluyor.

Leave a Reply